14:17 / E Mërkurë, 12 Shtator 2018 / indeksADMonline

Afërdita Dreshaj edhe pas martesës me të njëjtat mend, qet në pah këtë pjesë të trupit

Afërdita Dreshaj nuk do të “mbushet mend” as pas martesës kur vjen puna te ekspozimi i saj në media.

Në një fotografi të publikuar së fundi nga vet ajo e shohim shumë provokuese dhe seksi, teksa po ekspozonte gjoksin e saj në “Instagram”.

“Kur kamera  të jetë gati” ka shkruar ajo.

Ndryshe, flokët i kishte kapur në maje të kokës dhe dukej goxha mirë./Indeksonline/