19:27 / E Shtunë, 13 Janar 2018 / indeksADMonline

Afërdita Dreshaj nuk po i ndahet të fejuarit të saj çek (Foto)

Vitin 2017 ishte një nga vitet më të suksesshme sa i përket jetës personale të saj. Modelja dhe këngëtarja shqiptare Afërdita Dreshaj kurorëzoi dashurinë me të dashurin e saj, hokeistin çek Jakub Kindl, shkruan Indeksonline.


Çifti që nga dita e fejesës, nuk po ndahen nga njëri-tjetri, ata kaluan madje edhe festat e fundvitit së bashku. Ndërsa momentalisht janë duke qëndruar në Pragë, ku edhe po postojnë fotografi në rrjetet e tyre sociale.

Ndryshe ata po duken tejet të lumtur në krahët e njëri-tjetrit./Indeksonline/