21:23 / E Shtunë, 30 Qershor 2018 / indeksADMonline

Afërdita Dreshaj pas martesës: Dita më e bukur e jetës sime! (Foto)

Këngëtarja dhe modelja shqiptare Afërdita Dreshaj dje ka kurorëzuar dashurinë me hokeistin çek Jakub Kindl.

Çifti mbajtën dasmën në Amerikë, ndërsa i dhanë fund beqarisë me një festë të vogël, por tejet luksoze mes miqsh e mysafirësh.


Afërdita këtë ditë e ka konsideruar tejet të veçantë për të.

“Dita më e bukur e jetës sime!
Faleminderit Zot”, ka shkruar ajo në llogarinë e saj Facebook.

Ndryshe Afërdita ka shkëlyqer me një vello të punuar deri në detaje, që ia vinte në pah edhe linjat trupore./Indeksonline/