14:27 / E Enjte, 05 Prill 2018 / indeksADMonline

Afërdita Dreshaj vazhdon parapërgatitjet për dasëm, këtë herë merret me trupin (Foto)

Adërdita Dreshaj ka paralajmëruar se shumë shpejt do ti jap fund fejesës për tu shndërruar në një grua të martuar.

Bukuroshja nga Maqedonia para pak kohësh është fejuar me hokeistin çek, Jakub Kandl. Ku tashmë së bashku kanë filluar përgatitjet për dasmën e tyre.

Së fundi, Afërdita është parë të merrej me një detaj shumë të rëndësishëm të pamjes së saj që është pamja dhe trupi në formë. Ajo ka publikuar imazhe nga palestra ku duket se po mundohet shumë që të mbajë forma të mira trupore./Indeksonline/