20:15 / E Premte, 16 Mars 2018 / indeksADMonline

Afërdita mbulon fytyrën pa grim me syze! Nuk duket edhe aq mirë (Foto)

Afërdita Dreshaj është modelja dhe këngëtarja e njohur shqiptare.

Ka forma të mira trupore dhe mundohet t’i shfaqë kurdo që ti vije mundësia, transmeton Indeksonline.

Por së fundi ajo ka publikuar një imazh të fytyrës së saj, ku nuk dukej aq mirë. Fytyra e saj shihej e zbehët edhe pse ishte munduar ta mbulonte me syze.

Ndryshe, Afërdita është fejuar me hokeistin çek, Jakub Kindl, me të cilin ka vite në lidhje./Indeksonline/