15:00 / E Shtunë, 20 Tetor 2018 / indeksADMonline

Afërdita në formë, publikon imazhe nga Praga

Afërdita Dreshaj gjatë kësaj vere pati organizuar një dasmë përrallore me shumë të ftuar.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet e veshur me pantallonat farmerke dhe bluzë ngjyrë të bardh dhe të kuqe.

“Jeta është një përrallë” ka shkruar Afërdita bashkangjitur me imazh.

Ndryshe, Afërdita është larguar pak nga karriera duke iu përkushtuar jetës private./Indeksonline/