16:50 / E Premte, 22 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Afërdita publikon momentin emocional kur hokeisti çek i propozon për martesë! (Foto)

Afërdita Dreshaj mbrëmjen e djeshme u fejua me hokeistin çek, Jakub Kindl. Ky i fundit i bërë një propozim shumë romantik këngëtares dhe modeles së njohur.

Afërdita ka publikuar disa fotografi nga momenti i propozimit të cilat janë thjeshtë “mahnitëse”. Gjithcka duket e planifikuar në detaje kurse edhe ajo dukej shumë e lumtur, shkruan Indeksonline.

Duket se ëndrra e Afërditës tashme është bërë realitet kurse shpresojmë që kjo fejesë të mos ketë fatin e fejesës së parë të modeles me këngëtarin Shpat Kasapi./Indeksonline/