23:44 / E Martë, 17 Prill 2018 / indeksADMonline

AfA�rdita sa e thjeshtA� nA� kA�tA� fotografi (Foto)

AfA�rdita Dreshaj kA�to ditA� ka qenA� mjaft aktive nA� rrjetet sociale.

Ajo ka forma tA� mira trupore dhe mundohet ta��i vA� nA� pah sa herA� pozon.

NA� foton e fundit tA� publikuar, me flokA� tA� kapura e kA�mishA� tA� bardhA� ajo duket shumA� e thjeshtA�, shkruan Indeksonline.

 

KujtojmA� se AfA�rdita kA�tA� vit do tA� kurorA�zoj dashurinA� e saj me martesA� me hokeistin A�ek. /Indeksonline/