17:42 / E Martë, 28 Gusht 2018 / indeksADMonline

Afërdita shfaqet pa grim, jep këtë mesazh

Afërdita Dreshaj vazhdon të jetë në qendër të vëmendjen që nga martesa me hokeistin çek, Jakub Kindl.

Ajo vazhdimisht po shfaqë imazhe, ku po duket mjaftë atraktive dhe po shijon jetën bashke me bashkëshortin e saj, transmeton Indeksonline.

Së fundmi, ajo ka postuar një fotografi duke thënë ‘Mos harroni të buzëqeshni’.

Në këtë imazh ajo duket pa grim dhe e thjeshtë./Indeksonline/