22:42 / E Premte, 14 Shkurt 2020

Afrona befasohet nga Blero: Dashuria është si një lule, kërkon vëmendje dhe kujdes

Blero ka vendosur që të befasoj bashkëshorten e tij, Afrona për ditën e Shën Valentinit.

Ai i ka dhuruar partneres së jetës një buqët me lule, të cilat e kanë lumturuar pafund Afronën.

Modelja këtë e shprehi përmes një postim në Instagram, ku zgjodhi fjalë të bukura dedikuar dashurisë.

“Unë i dua lulet dhe burri im e di atë. Për mua dita e Shën Valentinit është një ditë normale dhe nuk duhet të jetë dita e vetme kur dhurohen dashuritë dhe lulet. Nuk është një ditë që unë dua të festoj, por ai nuk mund të rezistonte por më befason përsëri me lule. Dashuria është si një lule, kërkon vëmendje dhe kujdes. Nëse nuk e ujit aq sa duhet, ajo ngadalë do të fillojë të shuhet… Urime dita e dashurisë”, ka shkruar Afrona.

Ndryshe, çifti pas disa vitesh romancë, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë vitin e kaluar./Indeksonline/

Mos i humb