16:03 / E Diele, 29 Prill 2018 / indeksADMonline

Afrona Dika në BMW: Jeni afër perfektes kur vozisni këtë veturë (Foto)

Afrona Dika sapo na tregoi se cila është vetura e saj e preferuar.

Modelja shihet në një BMW teksa ka shkruar:

Askush nuk eshte perfekt. Por nëse e drejtoni një BMW, ju jeni shumë afër!


Ndryshe ajo duket si gjithnjë plot stil dhe mjaftë e ëmbël. E thjeshtësia, është ajo që bie në sy në të gjitha fotografitë e saj./Indeksonline/