14:44 / E Martë, 28 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Afrona Dika përsëri magjepsëse! Shikojeni dhe binduni (Foto)

Afrona Dika është bukuroshja shqiptare e cila në çdo paraqitje të saj lë mbresa.

Ajo edhe në fotografinë e fundit duket e mrekullueshme teksa i uron të gjithëve ditë të bekuar dhe uron festën e 28 Nëntorit, shkruan Indeksonline.

Teksa pozon asaj i dalin në pah pikat e saj të forta dhe sidomos sytë e saj të bukur sikur deti.

“Paçit një ditë të bekuar të gjithë, urime 28 nëntori” ka shkruar Afrona./Indeksonline/

Temat: