23:03 / E Premte, 05 Tetor 2018 / indeksADMonline

Blero zbulon datën kur do të martohet me Afronën

Blero Muharremi dhe Afrona Dika çiftet më të përfolur të showbizit shqiptar. Pas shumë ndarjeve dhe ribashkimeve, çifti ka vendosur të martohet.

Në një intervistë për “Seven Bizz”, këngëtari ka zbuluar edhe datën e ceremonisë. Dasma e tyre do të mbahet në datën 21 shtator të vitit 2019, sipas Blero Muharremit.

Kujtojmë që Blero ka një vajzë, Taran nga martesa e tij e mëparshme me aktoren Teuta Krasniqi.