22:44 / E Enjte, 01 Mars 2018 / indeksADMonline

Afrona tregon pjesë nga shtëpia e saj dhe Bleros (Foto)

Blero dhe Afrona Dika pritet që këtë verë të kurorëzojnë dashurinë e tyre me një dasmë.

Ndërsa çifti tashmë kanë blerë edhe shtëpinë në të cilën do ta ndërtojnë familjen e tyre të re, shkruan Indeksonline.


E si gjithnjë janë vajzat ato që kujdesen për interierin. Këtë e ka treguar edhe Afrona përmes një instastory të postuar në llogarinë e saj Instagram.

Modelja siç duket i do thëniet të cilat i ka vendosur në një pjesë të një dhome./Indeksonline/