22:19 / E Premte, 17 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Agnesa Vuthaj e mrekullueshme edhe njëherë (Foto)

Agnesa Vuthaj është modelja e njohur dhe ish misi kosovar e cila vazhdon që të qëndroi në qendër të vëmendjes për pamjen dhe sigurisht aktivitetet e saj.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” ku duket e mrekullueshme me flokët kaçurrele dhe veshjen interesante.

Agnesa po publikon shumë fotografi për t’i reklamuar produktet e saj të reja për biznesin e saj personal.

Për më tepër shikoni të bukurën Agnesë./Indeksonline/

Temat: