13:24 / E Mërkurë, 05 Shtator 2018 / indeksADMonline

Ahmeti, Dërguti dhe Ymeri i shkojnë në takim Edi Ramës

Kryetari i PSD-së, njëherësh kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti së bashku me dy deputetë të partisë së tij kanë zhvilluar një takim me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama.

Përmes një postimi në “Facebook”, Ahmeti ka bërë të ditur rëndësin e këtij takimi në Tiranë.

“Bashkë me Nënkryetarin Visar Ymeri, dhe Sekretaren Aida Dërguti në takim me Kryeministrin Rama për të diskutuar bashkëpunimin ndërpartiak, si dhe zhvillimet aktuale politike”, ka shkruar ai. /Indeksonline/