15:35 / E Diele, 19 Janar 2020

Aksident i frikshëm dhe qesharak në të njëjten kohë

Garat me motoçikleta jo rrallë herë dinë të jenë edhe të frikshme, për shkak të aksidenteve të ndryshme.

Një i tillë ka ndodhur edhe në disa gara të tjera mirëpo sa ishte i rrezikshëm ishte edhe qesharak në të njëjtën kohë nga mënyra se si ndodhi ky aksident.

Nga videoja e publikuar nuk shihet nëse ka pasur të lënduar mirëpo siç duket njëri nga garuesit ka mbetur i shtrirë.

/Indeksonline/.