12:54 / E Martë, 06 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Aksident i tmerrshëm: Lambo përfundon nën një rimorkio ndërtimi

Në atë që duket si një skenë xhirimi i ndonjë filmi aksion, një shofer i dehur në
Kaliforni është aksidentuar fatalisht nën një rimorkio ndërtimi.

Në orët e hershme të mëngjesit, oficerët iu përgjigjën raportëve të një
aksidenti në një vendndërtim në përferi të qytetit, dhe arritën të gjenin një
Lamborghini Gallardo Superleggera.

Shoferi 30-vjecar, i identifikuar si Castro Rodriguez, po zvarritej duke kërkuar
për pasagjerin e tij 25-vjecar.

Të dy shpëtuan, ndërsa Rodriguez u arrestua më pas për ngasje nën ndikim të
alkoolit. /IndeksOnline/