11:50 / E Hënë, 11 Shkurt 2019

Aksident trafiku në Pejë, vetura futet në objektin e një furre

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutave në qytetin e Pejës.

Sipas një fotografie të dërguar në Indeksonline shihet se si veturat janë përplasur me njëra-tjetrën dhe se njëra prej tyre është futur në objektin e një furre të bukës.

Si pasojë e këtij aksidenti nuk ka persona të lënduar, përpos dëmeve materiale./Indeksonline/