00:01 / E Enjte, 07 Korrik 2022 / A K

Aksidentohet vetura me motoçikletë në mesnatë në Podujevë

Një aksident trafiku ka ndodhur në mesnatë në komunën e Podujevës.

Në aksident kanë qenë të përfshira një veturë e tipit Golf4 dhe një motoçikletë.

IndeksOnline ju sjell pamjet:

Nuk dihet sa persona janë lënduar nga ky aksident, teksa disa qyetarë shihet se janë afruar për të dhënë ndihmën e tyre./IndeksOnline/