22:28 / E Premte, 16 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Aktivizohuni, dalin në shitje edhe 1500 bileta për Kosovë-Azerbajxhan

Këto momente kanë dalur në shitje edhe 1500 bileta në shitje për ndeshjen Kosovë-Azerbejxhan.

Indeksonline mëson se tani janë në shitje biletat për zonat jug dhe përëndim. Lajmin e ka konfirmuar edhe zyrtari i FFK-së, Arjanit Ahmeti.

“Gjithçka po shkon shumë mirë, sipas parashikimeve. Fansat tani mund të pajisen edhe me 1500 bileta të tjera” ka thënë Ahmeti.

Indeksonline e ka provuar rezervimin për biletë dhe qasja ka qenë e suksesshme. Kanë mbetur edhe pak bileta për shitje, andaj provojeni se “akshom pazarit” nuk i dihet!

 

Temat: