12:34 / E Shtunë, 03 Mars 2018 / indeksADMonline

Aktorja e ekranit turk me origjinë shqiptare duket kaq e ëmbël (Foto)

Almeda Abazi është njëra nga aktoret më të njohura turke kurse ajo është me origjinë shqiptare.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku duket shumë e ëmbël. Ajo kishte vënë një kapele dhe buzëqeshte thjeshtë teksa pozonte para aparatit fotografik.

Ndryshe, ajo shquhet për format përfekte trupore dhe ëmbëlsinë që e karakterizon. Kurse ajo është e martuar me aktorin turk, Tolga Sayisman./Indeksonline/