15:59 / E Hënë, 10 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Almeda Abazi uron bashkëshortin turk në përvjetorin e katërt

Almeda Abazi dhe aktori i famshëm turk, Tolgahan Sayisman, janë një nga çiftet më të komentuara të show biz-it shqiptar, por edhe në Turqi.

Dyshja të cilët janë nëpritje të fëmijës së tyre të parë, sot festojnë katër vjetorin e dashurisë së tyre.

Në këtë ditë të veçantë për ta, bukuroshja shqiptare përmes një fotografie të ëmbël e një mbishkrimi ka uruar bashkëshortin.

“Urime përvjetorin e katërtdashuria ime”, ka shkruar Almeda.

Ndryshe, çifti në vitin 2017 kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, teksa duken tejet të lumtur./Indeksonline/