12:56 / E Mërkurë, 12 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Almeda Abazi vjen e mrekullueshme në imazhet e fundit

Ish misi shqiptar dhe tashmë modelja shumë e njohur në Turqi po vazhdon të publikojë imazhe të reja.

Almeda Abazi së bashku me bashkëshortin, aktorin turk 
Tolgahan Sayışman

Këtë herë vjen me një imazh të ri në Instagram, ku shfaqet shumë e thjeshtë veshur me duksin dhe teksa po qëndron në veturë.

Almeda dukej e bukur dhe në formë./Indeksonline/

Temat: