21:50 / E Diele, 11 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Almeda Abazi kërkon falje që hëngri produkte serbe: Nuk e dija!

Ish-miss Shqipëria, Almeda Abazi është në muaj e parë të shtatzanisë.

Bukuroshja ka treguar që gjatë këtyre muajve i është shtuar apetiti, teksa përmes disa storjeve po tregon ushqimet e preferuara, shkruan Indeksonline.

Në një nga storjet e postuara, të cilën e fshiu me pas ishte edhe një produkt serb, për të cilin ajo u pendua që e postoi. E më pas Almeda postoi një tjetër instastory ku edhe kërkoj falje.


Kujtojmë që ajo dhe bashkëshorti i saj turk, janë në pritje të një djali./Indeksonline/