10:13 / E Enjte, 28 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Aktorja e njohur shtatzënë, tregon barkun e fryrë (Foto)

Aktorja e njohur, Jessika Alba u pa teksa po festonte Krishtlindjet me familje ku edhe ishin veshur e tërë familja njësoj.

Chic: Jessica was later spotted leaving the Cabbage Patch restaurant in Beverly Hills in her leggings and top, although she added a green and blue plaid cover and a cross body handbag

Por të mërkurën, pamë edhe diçka tjetër, aktorja duket se tashmë po pret fëmijën e saj të tretë pasi që e shohim me barkun e fryrë teksa kishte dal të ecte.

Keeping cool: The 36-year-old actress, who is expecting a baby boy, flaunted her growing baby bump in a fitted top with matching cropped leggings

Aktorja 36 vjeçare, sipas disa spekulimeve është duke pritur një djalë i cili për pak muaj do të vije në jetë.

Jessika është në lidhje me bashkëshortin e saj që prej  nëntë vitesh kurse jeta e tyre duket shumë e qetë dhe e “rregullt”./Indeksonline/

Flawless: Pregnant Jessica Alba was spotted enjoying a walk with her children, Cash and her mom Cathy in Los Angeles on WednesdayWarren family: She posed in matching pajamas with her husband Cash Warren and their two daughters Honor and Haven for their family Christmas card.

Temat: