10:30 / E Martë, 02 Janar 2018 / indeksADMonline

Aktorja e njohur bëhet nënë për herë të tretë, pas dy vajzave lind djalë (Foto)

Aktorja dhe bashkë-themeluesja e kompanisë Honest ka mirëpritur fëmijën e saj të tretë me burrin dhe themeluesin e Pair of Thieves, Cash Warren.

Crisp: The Dark Angel actress wore a bright white T-shirt as she cradled her growing bump and kept warm in a long denim jacket

“Hayes Alba Warren, dhurata më e mirë për Vitin e Ri. Cash dhe unë ndihemi të bekuar,” shkroi Alba në Instagram, duke zbuluar emrin e fëmijës.

Walk it out: Jessica Alba looked to be enjoying her day with family while she shopped in Beverly Hills on Friday afternoon

Jessica dhe Cash tashmë janë prindër krenarë për vajzat Honor dhe Haven që kanë qenë më shumë se të ngazëllyer për të mirëpritur një vëlla në familjen e tyre.

 

Temat: