09:14 / E Martë, 20 Mars 2018 / indeksADMonline

Jessika Alba pas lindjes ka fituar shumë kile! Këto janë masat që ajo ka ndërmarrë për t’i hequr (Foto)

Aktorja e njohur, Jessika Alba ka pak muaj që ka lindur dhe nga kjo shtatzëni ka fituar shumë kile.

Aktorja 36 vjeçare ka ndërmarrë disa masa për të hequr kilet e tepërta, transmeton Indesksonline.

Flawless complexion: The Sin City star showed her flawless complexion without makeup

Në imazhet e fundit ajo është parë e veshur me një xhemper të gjerë dhe tuta fitnesi, duke dal nga një palestër. Kurse në dorë mbante një shishe ujë.

Fashion style: Jessica looked stylish in a grey maxi sweater

Sic duket ushqimi i mirë, uji i bollshëm dhe fitnesi janë masat e Jessikas për t’i hequr qafe kilet e tepërta./Indeksonline/

Working out: Jessica Alba kept it simple in a monochromatic outfit on Monday while working out at a gym in Los AngelesFamily time: Jessica and Cash are shown in December with daughters Honor and Haven