16:32 / E Premte, 09 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Jessika Alba e mrekullueshme rrugëve të Belerly Hills (Foto)

Aktorja e njohur dhe shumë e suksesshme Hollwoodine, Jessika Alba është bërë nënë pak javë më parë.

Sot ajo është parë rrugëve të New Yorkut dhe dukej shumë në formë e bukur, teksa shihet me karrocë dhe disa qese pazari.

Mommy wears! Jessica Alba looked like a ray of sunshine in her yellow floral Kimono

Ajo ishte edhe me një ndihmëse teksa po bënte pazar në Saint Laurent të enjten, transmeton Ineksonline.

Nëna e tre fëmijëve u pa e veshur me pantallona të gjerë të zeze kurse mbi to një bluzë të thjeshtë ngjyrë dielli.

Baby's day out! Jessica Alba pushed her newborn son, Hayes, in his Nuna stroller down the streets of Beverly Hills on Thursday

Alba njihet si aktorja e shumë filmave të suksesshëm edhe pse ka kohë që nuk është parë në ndonjë projekt filmik./Indeksonline/

Shop til you drop! Alba visited Saint Laurent on Rodeo Drive and left the store with several large shopping bags Her business baby! As founder of The Honest Company, Alba is extremely hands on in growing her consumer goods business that she started back in 2011  New ventures! She started the company with Christopher Gavigan and the company now produces more than 100 all-natural household products 'When I talked to my lawyers, managers, agents about the idea, they said, 'Why don’t you just license your brand and do a perfume or something?' I was like, 'No, I want to build a consumer packaged goods company.' They didn’t know how to do that so they tried to make me feel small and dumb,' she told Fast Company in an interview 

Temat: