17:44 / E Enjte, 12 Shtator 2019

Aktorja e njohur vjen e zhveshur për ballinën e revistës ‘Harper’s Bazaar’

Demi Moore ka pozuar nudo për revistën e njohur ‘Harper’s Bazaar Rus’.

Aktorja e njohur amerikane u paraqitë në ballinën e revistës e cila do të dal në shitje në muajin nëntor, shkruan Indeksonline.

56 vjeçarja përveç pozave seksi në të cilën ‘zbuloj’ të gjitha, ajo poashtu ka folur si kurrë më parë për fëmijërinë e saj, romancat në të kaluarën dhe planet e së ardhmes

Vlen të theksohet se edhe përkundër moshës, Demi dukje në top-formë dhe më joshëse se asnjëherë më parë./Indeksonline/