19:10 / E Premte, 29 Qershor 2018 / indeksADMonline

Alban Skenderaj dhe Young Zerka publikojnë “Deja Vu” (Video)

Këngëtaret e njohur, Alban Skenderaj dhe Young Zerka kanë publikuar projektin e ri.

Bëhet fjalë për “Deja Vu”, i cili është publikuar edhe me videoklip, transmeton Indeksonline.

Melodia dhe teksti janë punuar nga vet këngëtaret, Albani dhe Zerka./Indeksonline/