20:34 / E Hënë, 26 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Alban Skenderaj publikon baladën e mrekullueshme ‘Nëntor, 26’

Alban Skenderaj ka ‘goditur’ edhe një herë me një këngë të zhanrit balad.

Kënga ‘Nëntor, 26’ vjen e kënduar aq mrekullueshëm nga këngëtari nga Shqipëria, i cili njihet për zërin unik dhe të veçantë, shkruan Indeksonline.

Projekti i ri vije me tekst nga vet këngëtari, ndërsa flet për problemet në çifti përmes një videoklipi të animuar.

Kjo këngë tashmë gjendet në kanalin Youtube, dhe sigurisht pritet të pëlqehet nga adhuruesit e këngëtarit./IndeksOnline/