13:09 / E Enjte, 25 Tetor 2018 / indeksADMonline

Miriami publikon fotografinë më të këndshme të Albanit me Amelin

Miriam Cani ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” e që është më e këndshmja e kohës së fundit.

Aty shihet bashkëshorti i saj, Albani së bashku me të bijën Amelia ku të dy duken shumë të këndshëm.

Ndryshe, çifti Albani dhe Miriami kanë vite në lidhje dhe janë prindër të një vajze./Indeksonline/