22:09 / E Martë, 06 Shkurt 2018

Albana Osmani ‘tërbon’ rrjetet sociale më këtë pozë kaq seksi (Foto)

Moderatorja e njohur shqiptare, nuk është se ekspozohet aq shumë.

E bukura, Albana Osmani me pozën e radhës të publikuar në Instagram ka befasuar me linjat seksi, shkruan Indeksonline.

Me një fustan të kuq ajo duket shumë seksi dhe në formë të duhur. /Indeksonline/