09:14 / E Martë, 17 Prill 2018

AlbA�rie HadA�rgjonaj nuk e kursen gjoksin edhe pse nA� kA�tA� moshA� (Foto)

AlbA�rie HadA�rgjonaj A�shtA� njA�ra nga kA�ngA�taret mA� me pA�rvojA� nA� skenA�n shqiptare, angazhimin e kishte filluar pra nA� moshA� shumA� tA� re.

SA� fundi, motra e saj Antigona ka vendosur tA� ndaj njA� imazh tA� sA� motrA�s nA� a�?Instagrama�? transmeton Indeksonline.

AlbA�ria shihet e tA�ra nA� tA� bardha dhe me njA� rripA� rreth brezit, qA� ia fokusonte format e saj bombastike dhe seksi.

a�?Motra ime A�shtA� mA� e mirA� nA� botA�a�? kishte shkruar Antigona.

Ndryshe, AlbA�ria A�shtA� bA�rA� edhe gjyshe para pak kohA�sh./Indeksonline/