14:04 / E Enjte, 01 Mars 2018

Alketa Vejsiu me imazhe të reja (Foto)

Alketa Vejsiu është njëra nga prezantueset më të mirë shqiptare.

Këtë e tregojnë edhe vitet që ajo ka në skenë dhe mënyrën se si po vazhdon që të udhëheqë emisione shumë të suksesshme.

Prezantuesja përveç profesionit të saj ka edhe një biznes të suksesshëm, i cili operon në Tiranë, transmeton Indeksonline.

Ajo merret me organizimin, dekorimin dhe çdo detaj të një eventi apo feste. Nga këto organizime Alketa ka publikuar edhe imazhe ku e shohim atë në përfundim të punës.

Alketa duket seksi dhe me forma të mirë trupore, edhe pse shpesh është “kryqëzuar” nga adhuruesit e saj për operacione plastike.

Ndryshe, ajo asnjëherë nuk e ka pranuar që ka ndërhyrje në dukjen e saj duke preferuar të mos i komentoj fare akuzat./Indekosnline/

Mos i humb