19:06 / E Shtunë, 13 Janar 2018

Almeda Abazi nga palestra bën tifo për këtë basketbollist kosovar (Foto)

Almeda Abazi mban titullin si një nga femrat më të bukura shqiptare.

Bukuroshja e cila jeton dhe vepron në Turqi, shtet ku edhe kurorëzoi dashurinë me aktorin e njohur turk Tolgahan Sayisman është e pasionuar pas sportit, shkruan Indeksonline.

Këtë e ka treguar vet ajo përmes rrjetit të saj social Instagram. Almeda ka postuar një instastory nga palestra, ndërsa bën tifo për basketbollistin kosovar Kenan Sipahi, i cili është edhe i dashuri i motrës së saj, Ildës./Indeksonline/