16:50 / E Enjte, 21 Dhjetor 2017

Ambasada amerikane porosit shqiptarët: Përmbajuni kushteve të vizës turistike

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Shqipëri ka dhënë disa rekomandime për qytetarët e Shqipërisë, në mënyrë që t’i përmbahen kushteve të vizës turistike.

“Largohuni nga SHBA-të në kohë, mos punoni dhe mos studioni me vizë turistike”, thuhet në njoftimin e Ambasadës të publikuar në facebook./Indeksonline/