18:32 / E Enjte, 05 Dhjetor 2019

Amerikanët po çmenden pas Audi RS 6 Avant 2020

Modeli më i fuqishëm wagon i ri i Audi-së më në fund mbërrin në Amerikë.

Për herë të parë në historinë tetëmbëdhjetëvjeçare të modelit, Audi ka vendosur të lë të kaluarën pas dhe ta vërë në dispozicion RS 6 Avant 2020 në Amerikën e Veriut.

Përkundër faktit se amerikanët janë të apasionuar mas makinave të mëdha dhe kryesisht me benzinë, një numër i madh faqeve automobilistike në vend kanë bërë rishikimin e këtij modeli, duke e cilësuar me fjalët më të mira të mundshme. /IndeksOnline/

Mos i humb