20:25 / E Diele, 23 Shtator 2018

Ana Kabashi ka trupin perfekt, nuk heziton të zhvishet në bikini

Këngëtarja Ana Kabashi është njëra nga këngëtarët që komentohet më së shumti për pamjen e saj fizike.

Me linja e tonifikuara trupore ajo shpesh herë merr vëmendjen nëpër rrjetet sociale.

Me fotografinë e postuar në “Instagram” ajo me të vërtetë dëshmon se është njëra nga këngëtaret me linjat trupore më të mira.

Në bikini dhe me syze, trupi i Ana Kabashit shkëlqen i tëri./Indeksonline/

Temat: