19:35 / E Shtunë, 06 Janar 2018 / indeksADMonline

Angela Martini “çmend” nga Islanda! Duket kaq seksi (Foto)

Modelja me famë botërore Angela Martini dhe bashkëshorti i saj rumun kanë nisur muajin e mjaltit në një ishull në Islandë. Nga i cili vend ajo ka postuar edhe një fotografi mjaftë të nxehtë. Me bikini të bardha, ajo ekspozon trupin e saj seksi, shkruan Indeksonline.


Çifti kurorëzuan dashurinë e tyre vitin që lamë pas, ndërsa po shfaqen tejet të lumtur dhe të dashuruar në krahët e njëri-tjetrit./Indeksonline/