20:13 / E Martë, 07 Gusht 2018 / indeksADMonline

Angela Martini dhe milioneri rumun në Greqi, shfaqin plot dashuri (Foto)

Angela Martini dhe bashkëshorti i saj, Dragos Savulescu pas disa ditësh pushimi në Turqi kanë udhëtuar drejt Greqisë.

Modelja shqiptare së fundmi me ndjekësit e saj në llogarinë Instagram ka ndarë një fotografi nga atje, nga shfaqet atraktive në krahët e milionerit rumun.


Ndryshe Angela vitin e kaluar ka kurorëzuar dashurinë me Dragos ku ata janë martuar në një ceremoni krejtësisht private, pa të ftuar e as familjar./Indeksonline/