09:30 / E Enjte, 23 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Anthony Joshua stërvitet mbi re (Video)

Anthony Joshua duhet të ndihet në krye të botës në peshë të rënda duke u përpjekur të joshet për një super-luftë.

Dhe Britaniku mund t’i prekte pothuajse retë ndërsa ai punonte për një video promovuese në çatinë e hotelit Burj Al Arab në Dubai, shkruan indeksonline.

Kampioni i IBF, WBA dhe IBO ka postuar një video në faqen e tij të Instagram, duke u stërvitur para një sfondi mahnitës në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Ai ka ndjekur gjurmët e superstarve botërorë si Roger Federer, Tiger Woods dhe Rory McIlroy duke vënë aftësitë e tij në provë në një pistë helikopteri në çatinë e njërit nga hotelet më luksoze në botë për fushatën ‘Visit Dubai’. /IndeksOnline/

Temat: