08:13 / E Diele, 23 Shtator 2018 / indeksADMonline

Anxhelina Hadërgjonaj tregon hiret trupore, kjo fotografi s’do koment

Ndonëse po i mungon skenës muzikore, Anxhelina Hadërgjonaj qëndron gjithnjë afër ndjekësve dhe fansave të saj.

Këngëtarja që ka vite që jeton në Amerike, është tejet aktive në rrjete sociale, shkruan Indeksonline.

Si gjithnjë, atraktive ajo vjen edhe kësaj radhe në fotografinë e fundit.


Duke zbuluar bukurinë dhe vënë në pah gjoksin fantastik, ajo duket e mrekullueshme, thjeshtë perfekte. Ndërsa ka shkruar edhe një fjali motivuese:
“Zoti e ka kohën e përsosur: kurrë herët, kurrë vonë. Ai merr pak durim dhe kërkon shumë besim, por ia vlen të presësh”.


Kujtojmë që Anxhelina ditë më parë u bë edhe një nga imazhet e markës së re të kozmetikës së Kim Kardashian, e kjo e fundit e ka shpërndarë fotografinë e këngëtares kosovare në llogarinë e saj Instagram./Indeksonline/