19:33 / E Enjte, 14 Nëntor 2019

Ardian Bujupi mbulon makinën me flamur, niset për në stadiumin ‘Doosan Arena’

Këngëtari i njohur, Ardian Bujupi do të përcjell nga afër ndeshjen në mes Çekis dhe Kosovës.

Ai përmes rrjeteve sociale ka treguar përgatitjet që ka bërë për këtë ndeshje, duke mbuluar makinën e tij me flamurin kombëtarë dhe atë të Kosovës, këngëtari shihet i entuziazmuar.

Ndërsa, poashtu ai ka publikuar një fotografi përkrah yllit kosovar të futbollit, Milot Rashica.

“Jemi krenar”, ka shkruar ai sipër fotografisë./Indeksonline/

Mos i humb