23:20 / E Shtunë, 09 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Ardit Gjebrea këndon me vajzën e tij! Emocionohet publiku (Foto)

Në Pallatin e Kongreseve në Prishtinë janë duke u ndarë 20 çmimet për 20 këngëtarët që kanë prekur natën finale në festivalin ‘Kënga Magjike”. Në këtë mbrëmjë që po dhuron edhe spektakël, befasi ka qenë edhe perfomanca e prezantuesit dhe drejtorit të këtij festivali Ardit Gjerbresas me vajzën e tij Anën, shkruan Indeksonline.

“Për ty” mbante titullin kënga e cila emocionoi tej mase publikun. Pasi që kjo këngë rikthej këngëtarin Gjebrea në muzikë pas shumë vitesh./Indeksonline/