08:32 / E Mërkurë, 27 Dhjetor 2017 / indeksADMonline

Argjentina Ramosaj ka nënën më seksi! Ja si duket për festat e fundvitit (Foto)

Suzana Ramosaj apo e njohur ndryshe edhe si nëna e Argjentinës është stilistja e njohur e cila shquhet për stilin e veçantë por edhe pamjen e bukur.

Image result for suzana ramosaj\

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën e shohim pranë bredhit kurse veshur mbante një fustan të zi elegant.

Image result for suzana ramosaj\

Suzana ngjanë sikur të jetë 20 vjeçare dhe linjat e saj trupore janë për lakmi. Ndryshe, vlen të theksohet se Suzana është edhe gjyshe./Indeksonline/

Image result for suzana ramosaj\