17:22 / E Enjte, 18 Tetor 2018 / indeksADMonline

Bukuria dhe sharmi i Argjentina Ramosajt në një fotografi të vetme

Argjentina Ramosaj këtë vit ka qenë më së aktive me projekte muzikore.

Ajo erdhi me bashkëpunime e këngë solo, hite që u dëgjuan ngado.


Por, krahas karrierës artistike muzikore, Argjentina shpesh është komentuar, madje është në mesin e këngëtareve më të bukura dhe më atraktive, shkruan Indeksonline.


Asaj madje s’i duhet shumë grim e as të zhvishet që të reflektojë ëmbëlsi dhe sharm. E tillë duket edhe në fotografinë e fundit të postuar në llogarinë e saj Instagram./Indeksonline/