16:21 / E Martë, 11 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Argjentina Ramosaj tregon stil në këto ditë të ftohta dhjetori

Argjentina Ramosaj është një nga këngëtarët qësh quhet për elegancën dhe bukurinë e saj unike.

Këngëtarja që këtë vit ishte më se aktive me projekte muzikore e që rezultuan tejet të suksesshme, vjen më e ëmbël se kurrëmë parë.

Me imazhe pranë djalit të saj, ajo duket mjaftë me stil, ndërsa po kalon ditë relaksi me familjen në Holandë./Indeksonline/