12:54 / E Mërkurë, 05 Shtator 2018 / indeksADMonline

Argjentina Ramosaj provokon veshur me fustanin e shkurtë

Argjentina Ramosaj dhe familja e saj po kalojnë pushimet në jugun e Shqipërisë.

Vendi përrallor është ajo që po karakterizon fotografitë e fundit të këngëtares, por duke mos mbetur anash as ajo.

Në një fotografi të publikuar së fundi Argjentina shihet e veshur me fustanin e shkurtë dhe dukej shumë në formë e bukur./Indeksonline/